رکود ‌اقتصادی دولت روحانی در تاریخ ایران بی‌سابقه بود/ هنوز هم از رکود خارج نشده‌ایم

خسارت میلیاردی باغات مرکبات و مزارع کلزا شمال کشور از برف و سرما
6 آذر 1395
مالیات امسال برخی کشاورزان علیرغم رکود ۵ برابر شد
6 آذر 1395

رکود ‌اقتصادی دولت روحانی در تاریخ ایران بی‌سابقه بود/ هنوز هم از رکود خارج نشده‌ایم

خبرگزاری تسنیم شنبه 6 آذر 95 شناسه خبر 1250006 : دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به خارج‌نشدن دولت یازدهم از رکود گفت: رکود این دولت در تاریخ اقتصادی ایران بی‌سابقه است.
محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با تأکید بر فرصت دادن به جوان در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: کار با جوانان یک ظرفیت و قابلیت خاصی می‌خواهد، شناخت جوانان از هر کسی برنمی‌آید  و کسانی که می‌خواهند  به جوانان فرصت دهند باید جوانی را بشناسند.

وی با تذکر “تحمل جوانان در مدیران ما بالا باشد” عنوان کرد: باید به جوانان آزادی عمل داده شود و اجازه دهند جوان اشتباه بکند و در ضمن اشتباه کردن آنها را اصلاح کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلی که ما در مدیران کشور داریم این است که کار با جوانان را بلد نیستند و به‌نظرم هر مدیری که کار با جوانان را بلد باشد موفق بوده و خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه کار با جوانان یک مهارت خاصی می‌خواهد ابراز کرد: اگر این مهارت در مدیران ما وجود داشته باشد می‌توانند از جوانان استفاده کنند.

رضایی با اشاره به عملکرد اقتصادی دولت یازدهم با توجه به قرار داشتن در جنگ اقتصادی خاطرنشان کرد: دولت اگر از ابتدا روی توانایی‌های داخلی برنامه‌ریزی می‌کرد به‌طور یقین امروز موفق‌تر بود.

وی با بیان اینکه این دولت با طولانی‌ترین و عمیق‌ترین رکود در تاریخ اقتصادی ایران مواجه بوده است یادآور شد: این رکود در تاریخ اقتصادی ایران بی‌سابقه بوده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر “هنوز هم از رکود خارج نشده‌ایم” اظهار داشت: امیدواریم در این چند ماه آینده دولت یازدهم بتواند از این رکود خارج شود.