دستورالعمل تولید بدون کارخانه به زودی نهایی می‌شود

اقتصاد ایران مسئول ندارد/ سلطان تولید در کشور نداریم
9 تیر 1398
رشد منفی ۳.۸ درصدی سرمایه‌گذاری در کشور طی ۶ سال گذشته/ رکود در سرمایه‌گذاری مولد تشدید شد
9 تیر 1398

دستورالعمل تولید بدون کارخانه به زودی نهایی می‌شود

خبرگزاری تسنیم شنبه 1 تیر 98 : به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید زرندی در جمع انجمن های صنعت آسانسور و پله برقی گفت:برخی صنایع مثل صنعت آسانسور، دارای واحد تولیدی مرسوم نیستند، لذا برای حمایت از این صنایع، نیازمند دستورالعملی برای این نوع صنایع به عنوان تولید بدون کارخانه هستیم تا مشکلات حقوقی و اجرایی آنها مرتفع شود.
وی افزود: با توجه به رکود در ساخت و ساز، این صنعت باید به سمت صادرات خصوصا به کشورهای همسایه برود که شرط موفقیت آن، ارتقا سطح استاندارد است.

زرندی تصریح کرد: یکی از مهمترین موضوعات وزارتخانه در سال جاری ، تعمیق ساخت داخل و توسعه صادرات خصوصا به کشورهای همسایه است.

وی گفت: قطعاتی که امکان واردات ندارندباید شناسایی شده و امکان ساخت داخل آن بررسی شود و ما از انجمن ها می خواهیم در این زمینه اقدام نمایند.

معاون طرح و برنامه تاکید کرد:شورای سیاستگذاری صنعت آسانسور که در وزارتخانه فعال است می تواند راهگشای آینده این صنعت باشد و موانع توسعه این صنعت آن برداشته شود.

زرندی با اعلام اینکه رویکرد ما تقویت انجمن های استانی و تشکیل انجمن های ملی است که در این خصوص باید انجمن های استانی فعالتر عمل کنند، گفت: در همه موضوعات وزارتخانه از نظرات انجمن های تخصصی استفاده می کنیم و با همفکری و هم اندیشی با آنها تصمیم گیری خواهد شد.

بیشتر بخوانید

اقتصاد ایران مسئول ندارد/ سلطان تولید در کشور نداریم
افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند
برنامه وزارت صنعت برای رونق تولید رونمایی شد
بزرگترین واحد تولیدی بنر کشور به مرز تعطیلی رسید